Niebuszewo Open to już turniej z tradycjami. Zapraszam wszystkich na „Niebko”, na boisko przy Szkole Podstawowej nr 35, gdzie po raz 4 odbędzie się turniej Niebuszewo Open.

Zagramy 21 lipca o godz. 11:00 na boisku tartanowym z przyzwoitymi koszami. Warto zauważyć, że to także boisko z tradycjami. Zanim powstał tam Orlik grało się na asfaltowym boisku znajdującym się parę metrów dalej. Teraz to boisko to jeden z pewniejszych punktów do gry – zawsze kogoś spotkacie do grania w kosza.

W realizacji turnieju pomoże mi oczywiście organizacja Gryf Basket Cup, której jestem częścią. Dzięki uprzejmości założyciela GBC – Pawła Kryzana zagramy profesjonalnymi piłkami do gry w koszykówkę 3×3 marki Decathlon Tarmak.

Turniej sędziować będą przedstawiciele PZKosz, dzięki czemu będzie to oficjalny turniej w systemie FIBA, a zawodnicy będą mogli zdobyć punkty do światowego rankingu FIBA 3×3. Punkty będą liczone dla naszej reprezentacji, dzięki czemu możemy przyczynić się do awansu Polaków na Olimpiadę w Tokio!

Zapisywać na turniej możecie się pod adresem: 
https://play.fiba3x3.com/…/1ce36e45-3b9e-4e4e-b256-30c8450e…

Program (godziny mogą ulec zmianie):
10:00 – rozpoczęcie zapisów
11:00 – start rozgrywek grupowych
12:00 – konkurs rzutów z dystansu
14:00 – start play off
15:00 – finały
15:30 – wręczenie nagród
16:00 – zakończenie turnieju

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu Społecznik – Program Marszałkowski.

Pamiętajcie!!!

Przed turniejem musicie założyć sobie konto na https://play.fiba3x3.com/signup
Jeżeli ktoś nie może sobie z tym poradzić, to przed turniejem (od godziny 10) będę pomagał założyć konto na miejscu.