Siema,

 

Mam kolejną nagrodę dla wspierających naszą akcję na wspieram.to!

Dodajemy coś ekstra do następujących datków:

Przy nagrodach:

150 zł i więcej to już „Akcja 2+1” – dystans z faulem 3 punkty daje. Każdemu, kto przekaże minimum 150 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza? zestaw naklejek GBC, piłkę do kosza z podpisami ekipy organizatorów oraz t-shirt z nadrukiem Gryf Basket Cup.

Dodajemy: ZWOLNIENIE DLA ZESPOŁU WSKAZANEGO PRZEZ WPOŁACAJĄCEGO Z WPISOWEGO Z TURNIEJU ELIMINACYJNEGO I FINAŁU W SZCZECINIE! RAZEM TO 80 ZŁ!

250 zł i więcej to już „Buzzer beatter” – ostatnie sekundy, trafiony rzut, tak się zwycięstwem nagradza trud. Każdemu, kto przekaże minimum 250 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza? zestaw naklejek GBC, piłkę do kosza z podpisami ekipy organizatorów i t-shirt z nadrukiem Gryf Basket Cup oraz artykuł na stronie Gryf Basket Cup (+facebook, Instagram i twitter) o osobie darczyńcy lub jego firmie.

Dodajemy: ZWOLNIENIE DLA ZESPOŁU WSKAZANEGO PRZEZ WPOŁACAJĄCEGO Z WPISOWEGO ZE WSZYSTKICH TURNIEJÓW ELIMINACYJNYCH I FINAŁU W SZCZECINIE! RAZEM TO 160 ZŁ!

Dla przypomnienia:

Każdy turniej Gryf Basket Cup to wydarzenie, które zostaje w pamięci uczestników, na zdjęciach i filmach.

Teraz chcemy coś jeszcze dorzucić do tego – koszulki dwustronne z nadrukiem i kubki. Chcemy żeby każdy zawodnik grający w Gryf Basket Cup w Szczecinie otrzymał właśnie takie pamiątki. Oczywiście koszulka będzie służyła do grania, ale kubek ma być pamiątką J

Zapraszamy Was do Wsparcia naszej akcji na: https://wspieram.to/gryfbasketcup1

Red.: Paweł Kryzan

 

#3×3 #gryfbasketcup #galeriakaskada #3na3 #3on3 #3x3wt #ball #baller #ballislife #basket #basketball #basketszczecin #dunk #dunkcontest #fiba #koszykówka #nobasketnofun #playground #poland #sport #streetball #zachodniopomorskie #ambasadorGBC #big3 #SzczecinKibicuje