Siema,

Przedstawiamy Wam absolutną petardę!

Nagraliśmy RAP o GRYF BASKET CUP. To jest nasza piosenka, nasza muzyka i nasze wykonawstwo. Nikt dotychczas nie zrobił czegoś takiego, pewnie dlatego że żadna taka impreza nie ma takich wyjątkowych uczestników ja WY. I tu dzięki za natchnienie!

28 czerwca na turnieju Gryf Basket Cup 2020 vol. 1 kręcimy teledysk, do udziału w którym serdecznie Was zapraszamy! Każdy z Was może wystąpić w naszym clipie (decyduje reżyser).

Piosenka powstawała od 2 lat. Kawałkami, pisana w pracy, po pracy, przed pracą, wieczorem rano itp. itd. Jednak w końcu powstała i ją nagraliśmy. Było trochę stresu, bo pierwszy raz nagrywałem to co gadałem do mikrofonu w profesjonalnym studiu. To było fantastyczne przeżycie. Moja córka zrobiła taki refren, że moje dukanie stało się dodatkiem do jej wokalu. Myślę, że to mój najlepszy tekst jaki napisałem, ale przez dwa lata to ja nawet pracy magisterskiej nie pisałem :).

Teraz chcemy zrobić do niej teledysk. Pomożecie nam????!!!! Pamiętajcie, że jak dostaniemy nagrodę GRAMMY to będzie to też Wasza zasługa :).

Tytuł: Gryf Basket Cup Song

Teskt: Paweł Kryzan

Wykonanie: Dominika i Paweł Kryzan

Muzyka: Michał „Ślimak” Klara

Nagranie: Rapido Studio

Red.: Paweł Kryzan

#3×3 #pzkosz #plk #pzkosz3x3 #plk3x3 #gryfbasketcup #OstraEkipa #KtojestKotem #3x3infrastruktura #baller #ballislife #basketball #dunk #dunkcontest #fiba #koszykówka #nobasketnofun #poland #sport #streetball #big3 #basketballeverywhere #basketowekolorowanki