Siema,

Przedstawiamy teledysk do Gryf Basket Cup Song!

Tak jak wspominaliśmy nagraliśmy RAP o GRYF BASKET CUP. To jest nasza piosenka, nasza muzyka i nasze wykonawstwo. Nikt dotychczas nie zrobił czegoś takiego, pewnie dlatego, że żadna taka impreza nie ma takich wyjątkowych uczestników ja WY. I tu dzięki za natchnienie!

Teledysk został stworzony z różnych nagrań, których większość zrobił niezawodny Tomek Wawruszczak, który był również twórcą klipu. Tomek jest również świetnym fotografem i niejednokrotnie to udowadniał swoimi zdjęciami. Co potrafi Tomek możecie zobaczyć na jego profilu na Instagramie @tomaszwawruszczak.

Piosenka powstawała od 2 lat. Kawałkami, pisana w pracy, po pracy, przed pracą, wieczorem rano itp. itd. Jednak w końcu powstała i ją nagraliśmy. Było trochę stresu, bo pierwszy raz nagrywałem to co gadałem do mikrofonu w profesjonalnym studiu. To było fantastyczne przeżycie. Moja córka zrobiła taki refren, że moje dukanie stało się dodatkiem do jej wokalu. Myślę, że to mój najlepszy tekst jaki napisałem, ale przez dwa lata to ja nawet nie tworzyłem pracy magisterskiej :).

Potem trwało zanim nagraliśmy ją, a teraz mamy teledysk!

Tytuł: Gryf Basket Cup Song

Tekst: Paweł Kryzan

Wykonanie: Dominika i Paweł Kryzan

Zdjęcia i reżyseria: Tomasz Wawruszczak

Muzyka: Michał „Ślimak” Klara

Nagranie: Rapido Studio

Red.: Paweł Kryzan

#3×3 #gryfbasketcup #plk3x3 #OstraEkipa #KtojestKotem #3x3infrastruktura #baller #ballislife #basketball #dunk #dunkcontest #fiba #koszykówka #nobasketnofun #poland #sport #streetball #big3 #basketballeverywhere #basketowekolorowanki