Siema,
Już 14 sierpnia zagramy na Łasztowni o Puchar Szczecina!

Gryf Basket Cup 2021 Puchar Szczecina odbędzie się na rozkładanym boisku zgodnym ze standardami FIBA, które umieścimy na Łasztowni w Szczecinie przy napisie Szczecin (ul. Tadeusza Apolinarego Wendy).

Oto lokalizacja na mapach:

Dodatkowym elementem turnieju będzie zbieranie skarpet dla podopiecznych projektu „Szczeciński Tydzień Ubogich. Spotkania przy zupie.” To znane w Szczecinie przedsięwzięcie skierowane do osób w kryzysie bezdomności.  Tworzący tę akcję w swojej działalności zmagają się z brakiem rzeczy dla podopiecznych z Placu Tobruckiego. Przygotowując turniej pomyśleliśmy, że należy, zwłaszcza w obecnej sytuacji dodać do naszego sportu pewien element solidarności międzyludzkiej. Po konsultacji z organizatorami spotkań uznaliśmy, że skarpety są najlepszą i najbardziej użyteczną formą żeby ją okazać.

DLATEGO PAMIĘTAJCIE KAŻDY ZAWODNIK JAKO WPISOWE PRZYNOSI ZE SOBĄ PARĘ SKARPETEK! ZRÓBMY OPRÓCZ GRANIA RÓWNIEŻ COŚ FAJNEGO DLA INNYCH!

Gramy we wszystkich kategoriach wiekowych, ale pod warunkiem, że zbierze się przynajmniej 5 drużyn w każdej kategorii.

Do zobaczenia! Macie pytania to piszcie na kontakt@gryfbasketcup.pl lub na facebooku.

Red.: Paweł Kryzan

#3×3 #plk3x3 #FromTheStreetsToTheOlympics #zUlicNaIgrzyska #wilson3x3 #gryfbasketcup #OstraEkipa #KtojestKotem #3x3infrastruktura #baller #ballislife #basketball #fiba #koszykówka #nobasketnofun #sport #streetball #basketballeverywhere #Szczecin