Siema,

Jesteśmy w domu i na razie nie wiemy jak to będzie wszystko wyglądało dalej. Poprzednio zapowiadaliśmy start GBC 2020 na weekend majowy, ale niestety prawdopodobnie nie dojdzie on do skutku. Dlatego musimy pomyśleć o innych rozwiązaniach i terminach.

Będziemy się starali przygotować się na daty i prawdopodobnie w momencie kiedy zostanie ogłoszone zniesienie obecnych ograniczeń wtedy podamy termin i miejsce pierwszego turnieju. Na razie czekamy tak jak wszyscy.

Pamiętajcie, zawsze możecie z nami promować i rozwijać basket, dlatego prosimy o udostępnianie wszystkich postów dotyczących kosza zarówno naszych jak i innych organizacji.

Jeżeli macie czas i chęci to napiszcie moglibyśmy Wam pomóc w Waszych projektach: kontakt@gryfbasketcup.pl. Zawsze razem coś wykombinujemy 🙂

Red.: Paweł Kryzan

#3×3 #gryfbasketcup #3x3infrastruktura #baller #ballislife #basketball #basketszczecin #dunk #dunkcontest #fiba #koszykówka #nobasketnofun #poland #sport #streetball #ambasadorGBC #big3 #SzczecinKibicuje #Galaxy #GK #Szczecin #Stargard #Koszalin #Police #PomorzeZachodnie #basketballeverywhere #basketowekolorowanki #zostańwdomu