GBC 2015 11 21 NO ikona end

Zakończyliśmy Gryf Basket Cup 2015 November Open. Bardzo udany turniej, pomimo tego że kameralny. Partnerem głównym turnieju była firma Speed Sport, która zajmuje się budową i wyposażeniem obiektów sportowych.

Turniej był podzielony na 2 części.

Pierwsza część to zajęcia dla Młodych Wilków czyli dzieci trenujących w sekcji młodzieżowej klubu King Wilki Morskie SSA. Udział wzięło łącznie ok 30 młodych graczy, którzy reprezentowali roczniki od 2004 do 2008. Na zakończenie zostały rozlosowane upominki – m.in. koszulki z podpisem Marcina Gortata.

W drugiej części Gryf Basket Cup 2015 November Open odbył się zasadniczy turniej, w którym do zdobycia było 500 PLN. Zwyciężyła ekipa Turyści, która w finale pokonała rewelację turnieju Hundi Fam Fam.

W czasie turnieju rozegraliśmy także konkurs rzutów za 3 (2), który wygrał Piotrek Lewiński z ekipy Whos Ya Daddy.

Na zakończenie został wybrany MVP turnieju, którym został Łukasz Wielgomasz z drużyny Bez Nerwów.

Fundatorem nagród MVP i Mistrz rzutu za 3 (2) był Cannabis Energy Drink.

Dodatkowo zostały, w trakcie turnieju,  przeprowadzone losowania szczególnych nagród: strój Marcina Fliegera z poprzedniego sezonu w King Wilkach Morskich, koszulki z podpisem Witalija Kovalenki, koszulkę z pierwszej rundy playoff NBA Dallas Mavericks i Huston Rockets oraz karty z podpisem Przemka Karnowskiego. Wielkie dzięki dla fundatorów nagród.

W czasie turnieju o oprawę muzyczną DJ Maras.

Red.: Paweł Kryzan

#‎gryfbasketcup

‪#‎basketszczecin

#koszykowkaszczecin ‪

#‎basketball

‪#‎3×3