Siema,

 

Kolejna informacja, a w zasadzie dwie. GBC Drzetowo-Grabowo Open będzie miejscem kontynuowania nowej tradycji, którą zapoczątkowaliśmy na ostatnim turnieju na Niebuszewie.

 

Teraz na każdy naszym wydarzeniu robimy galerię zdjęć zespołów. I mamy dla Was też małą prośbę. W galerii GBC na: https://gryfbasketcup.pl/galeria/ są fotki z turnieju Niebuszewo Open. Tam są zdjęcia ekip, ale niepodpisane… Dlatego prośba do Was o wysłanie nazw zespołów i numeru zdjęcia na adres: kontakt@gryfbasketcup.pl lub na naszym facebooku, google+, Instagramie albo twiiterze.

 

Przy okazji oto adresy naszych profili:

https://pl-pl.facebook.com/BasketSzczecin/

https://plus.google.com/114707852135497671948

https://www.instagram.com/gryfbasketcup/

https://twitter.com/gryfbasketcup

 

Druga sprawa to AFTERPARTY. Tak się składa, że Drzetowo-Grabowo Open to ostatni Gryf Basket Cup na otwartej przestrzeni w tym sezonie. Nie możemy powiedzieć, że nie będziemy grali w 2018, ale na boisku już raczej tak będzie.

Dlatego chcemy podsumować cały boiskowy sezon i dlatego chcemy zorganizować Gryf Basket Cup AFTERPARTY. Na razie szukamy lokalu, gdzie moglibyśmy coś takiego zorganizować, jeżeli macie pomysły to prosimy o info na maila lub na jednym z portali społecznościowych.

 

Przypominamy o zgłoszeniach na Drzetowo-Grabowo Open na:

https://gryfbasketcup.pl/zgloszenie/ (tu jest okno do zapisów na FIBA).

Zapraszamy do zainteresowania się i zaglądania na wydarzenie, które utworzyliśmy na facebooku: https://www.facebook.com/events/708696796135471/

 

Red.: Paweł Kryzan

 

#drzetowograbowo #drzetowo #pomorzezachodnie  #3×3 #gryfbasketcup  #3na3  #basketball #basketszczecin  #fiba #koszykówka #nobasketnofun  #sport #streetball  #big3 #SzczecinKibicuje