Siema,

 

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią podajemy miejsce finału Gryf Basket Cup 2018. Od 2014 roku gramy finały razem z Galerią Kaskada, to już nasz 5 wspólny turniej. W tym roku jednak będziemy grali przed wejściem do Galerii. To będzie naprawdę spektakularne wydarzenie!

Zagramy w dniach 2-3 czerwca. Niedługo podamy więcej informacji. Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym turniej sobotni (2 czerwca) będzie ostatnią eliminacją do finału, który odbędzie się w niedzielę (3 czerwca).

Zgodnie z zapowiedzią dla zwycięzców oprócz chwały i zapisania się w historii będzie również nagroda finansowa!

Tak jak zapowiadaliśmy utrzymujemy podział dotychczasowej kategorii Open na kategorie Open Max i Open For Fun. Open Max to będzie kategoria dla tych, którzy walczą o punkty i nagrody, a Open For Fun dla tych którzy chcą po prostu pograć.

Niedługo więcej szczegółów. Tymczasem zapraszamy do zaglądania na naszą stronę oraz profile na facebooku, Instagramie, twitterze czy google+.

Jeżeli macie swoje pomysły na zwiększenie atrakcyjności naszego turnieju to piszcie na: kontakt@gryfbasketcup.pl

Red.: Paweł Kryzan

 

#3×3 #gryfbasketcup #galeriakaskada #3na3 #3on3 #3x3wt #ball #baller #ballislife #basket #basketball #basketszczecin #dunk #dunkcontest #fiba #koszykówka #nobasketnofun #playground #poland #polska #sport #streetball #zachodniopomorskie #ambasadorGBC #big3