Siema,

Kolejne info na temat Gryf Basket Cup 2018. Tym razem zupełnie inna niż wszystkie dotychczasowe.

Każdy turniej Gryf Basket Cup to wydarzenie, które zostaje w pamięci uczestników, na zdjęciach i filmach.

Teraz chcemy coś jeszcze dorzucić do tego – koszulki dwustronne z nadrukiem i kubki. Chcemy żeby każdy zawodnik grający w Gryf Basket Cup w Szczecinie otrzymał właśnie takie pamiątki. Oczywiście koszulka będzie służyła do grania, ale kubek ma być pamiątką J

Zapraszamy Was do Wsparcia naszej akcji na: https://wspieram.to/gryfbasketcup1

Poza satysfakcją ze wspierania najlepszego turnieju otrzymacie również od nas dodatkowe pamiątki w zależności od wysokości wsparcia:

5 zł i więcej to „Pierwszy gwizdek” – każda złotówka się liczy. Każdemu, kto przekaże 5 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów.

10 zł i więcej to już „Pierwsza akcja” – każda dycha niesie dobry przykład. Każdemu, kto przekaże minimum 10 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów oraz wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza?

20 zł i więcej to już „Dobry rzut” – za dwie dychy uśmiech michy :). Każdemu, kto przekaże minimum 20 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów oraz wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza? i długopis GBC.

50 zł i więcej to już „seria rzutów” – 5 dychaczy jest dla graczy 🙂 . Każdemu, kto przekaże minimum 50 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza?, długopis GBC i zestaw naklejek GBC.

100 zł i więcej to już „Rzut za dwa” – nie za trzy lecz za dwa, tak się w 3 na 3 gra. Każdemu, kto przekaże minimum 100 zł zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza?, długopis GBC, zestaw naklejek GBC oraz piłkę do kosza z podpisami ekipy organizatorów.

150 zł i więcej to już „Akcja 2+1” – dystans z faulem 3 punkty daje. Każdemu, kto przekaże minimum 150 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza? zestaw naklejek GBC, piłkę do kosza z podpisami ekipy organizatorów oraz t-shirt z nadrukiem Gryf Basket Cup.

250 zł i więcej to już „Buzzer beatter” – ostatnie sekundy, trafiony rzut, tak się zwycięstwem nagradza trud. Każdemu, kto przekaże minimum 100 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza? zestaw naklejek GBC, piłkę do kosza z podpisami ekipy organizatorów i t-shirt z nadrukiem Gryf Basket Cup oraz artykuł na stronie Gryf Basket Cup (+facebook, Instagram i twitter) o osobie darczyńcy lub jego firmie.

Jeżeli macie swoje pomysły na zwiększenie atrakcyjności naszego turnieju to piszcie na: kontakt@gryfbasketcup.pl

Red.: Paweł Kryzan

 

#3×3 #gryfbasketcup #galeriakaskada #3na3 #3on3 #3x3wt #ball #baller #ballislife #basket #basketball #basketszczecin #dunk #dunkcontest #fiba #koszykówka #nobasketnofun #playground #poland #sport #streetball #zachodniopomorskie #ambasadorGBC #big3 #SzczecinKibicuje