Gryf Basket Cup 2018 akcja na wspieram.to

Siema,

Kolejne info na temat Gryf Basket Cup 2018. Tym razem zupełnie inna niż wszystkie dotychczasowe.

Każdy turniej Gryf Basket Cup to wydarzenie, które zostaje w pamięci uczestników, na zdjęciach i filmach.

Teraz chcemy coś jeszcze dorzucić do tego – koszulki dwustronne z nadrukiem i kubki. Chcemy żeby każdy zawodnik grający w Gryf Basket Cup w Szczecinie otrzymał właśnie takie pamiątki. Oczywiście koszulka będzie służyła do grania, ale kubek ma być pamiątką J

Zapraszamy Was do Wsparcia naszej akcji na: https://wspieram.to/gryfbasketcup1

Poza satysfakcją ze wspierania najlepszego turnieju otrzymacie również od nas dodatkowe pamiątki w zależności od wysokości wsparcia:

5 zł i więcej to „Pierwszy gwizdek” – każda złotówka się liczy. Każdemu, kto przekaże 5 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów.

10 zł i więcej to już „Pierwsza akcja” – każda dycha niesie dobry przykład. Każdemu, kto przekaże minimum 10 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów oraz wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza?

20 zł i więcej to już „Dobry rzut” – za dwie dychy uśmiech michy :). Każdemu, kto przekaże minimum 20 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów oraz wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza? i długopis GBC.

50 zł i więcej to już „seria rzutów” – 5 dychaczy jest dla graczy 🙂 . Każdemu, kto przekaże minimum 50 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza?, długopis GBC i zestaw naklejek GBC.

100 zł i więcej to już „Rzut za dwa” – nie za trzy lecz za dwa, tak się w 3 na 3 gra. Każdemu, kto przekaże minimum 100 zł zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza?, długopis GBC, zestaw naklejek GBC oraz piłkę do kosza z podpisami ekipy organizatorów.

150 zł i więcej to już „Akcja 2+1” – dystans z faulem 3 punkty daje. Każdemu, kto przekaże minimum 150 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza? zestaw naklejek GBC, piłkę do kosza z podpisami ekipy organizatorów oraz t-shirt z nadrukiem Gryf Basket Cup.

250 zł i więcej to już „Buzzer beatter” – ostatnie sekundy, trafiony rzut, tak się zwycięstwem nagradza trud. Każdemu, kto przekaże minimum 100 zł ofiarujemy zdjęcie grupowe uczestników turnieju finałowego Gryf Basket Cup z podpisami organizatorów, wlepkę Gryf Basket Cup – A Ty kiedy ostatni grałeś w Kosza? zestaw naklejek GBC, piłkę do kosza z podpisami ekipy organizatorów i t-shirt z nadrukiem Gryf Basket Cup oraz artykuł na stronie Gryf Basket Cup (+facebook, Instagram i twitter) o osobie darczyńcy lub jego firmie.

Jeżeli macie swoje pomysły na zwiększenie atrakcyjności naszego turnieju to piszcie na: kontakt@gryfbasketcup.pl

Red.: Paweł Kryzan

 

#3×3 #gryfbasketcup #galeriakaskada #3na3 #3on3 #3x3wt #ball #baller #ballislife #basket #basketball #basketszczecin #dunk #dunkcontest #fiba #koszykówka #nobasketnofun #playground #poland #sport #streetball #zachodniopomorskie #ambasadorGBC #big3 #SzczecinKibicuje